logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Švihlá pomlázka

Švihlá pomlázka

Psát o Velikonocích cosi o tom, že diety nefungují, je nejspíš troufalost, koledující si o pár švihnutí pomlázkou, ale nešť, já to risknu. Když tak nasadím k běhu a vezmu roha.

Ostatně na rozdíl od všech možných diet běh funguje, pokud chcete mít trvale tuk pod svou kontrolou. Bude to od vás však vyžadovat jen takovou maličkost, a sice uvědomit si, že se musíte jednou pro vždy rozloučit se svým gaučovým démonem.

Neznamená to, že byste museli každý den běhat, takový kruťas život není, úplně bude stačit, když svému tělu řeknete: „Hele, toho válení na gauči už bylo dost, to by se mohlo taky brzo stát, že ten gauč se pod námi brzo rozlomí a my si pak usteleme na zemi a takový tele já opravdu být nechci. Úpravou jídelníčku, všemožnými dietami tomu taky neunikneme – to už jsme zkusili 1000x a výsledek je, že jsme pořád objemnější a objemnější. Takže fakt nám zbývá jediný způsob, opustit gauč a jít na procházku.

Nikdo neříká, že to musíme prát, stačí, když začneme obden 30 minutami chůze, každý týden si přidáme 5 minut a až se dohrabeme na hodinu, tak si to zkrátíme na 26 minut a začneme běhat jako indiáni, to znamená 2 minuty půjdeme a 2 pomalu poběžíme. Dopracujeme se k hodině a pak se zas vrátíme na 30 minut, které se teď už budeme snažit pomalu uběhnout celé.

To chození, indiánský běh a běh můžeme občas proložit plaváním, inliny, kolem, koloběžkou, prostě co nás zaujme. Jsem si jistej, že já to zvládnu. Jdeš do toho se mnou?" Když se rozhodne vaše hlava, tak tělu nezbude než se přidat, prostě tak to je: hlava velí a tělo cedí – pot. S ním se však spalují i tuky a vy budete týden od týdne štíhlejší a štíhlejší, až budete takoví, jací chcete být.

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Zdravý životní styl

všechny články Zdravý životní styl

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Dobrý den, sháním knihu Běžecká čítanka Miloše Škorpila, můžete mi prosím někdo poradit, kde ji…»
  • Only one? : To je dobré jako povídka od Oty Pavla. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků