logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Švihlá pomlázka

Švihlá pomlázka

Psát o Velikonocích cosi o tom, že diety nefungují, je nejspíš troufalost, koledující si o pár švihnutí pomlázkou, ale nešť, já to risknu. Když tak nasadím k běhu a vezmu roha.

Ostatně na rozdíl od všech možných diet běh funguje, pokud chcete mít trvale tuk pod svou kontrolou. Bude to od vás však vyžadovat jen takovou maličkost, a sice uvědomit si, že se musíte jednou pro vždy rozloučit se svým gaučovým démonem.

Neznamená to, že byste museli každý den běhat, takový kruťas život není, úplně bude stačit, když svému tělu řeknete: „Hele, toho válení na gauči už bylo dost, to by se mohlo taky brzo stát, že ten gauč se pod námi brzo rozlomí a my si pak usteleme na zemi a takový tele já opravdu být nechci. Úpravou jídelníčku, všemožnými dietami tomu taky neunikneme – to už jsme zkusili 1000x a výsledek je, že jsme pořád objemnější a objemnější. Takže fakt nám zbývá jediný způsob, opustit gauč a jít na procházku.

Nikdo neříká, že to musíme prát, stačí, když začneme obden 30 minutami chůze, každý týden si přidáme 5 minut a až se dohrabeme na hodinu, tak si to zkrátíme na 26 minut a začneme běhat jako indiáni, to znamená 2 minuty půjdeme a 2 pomalu poběžíme. Dopracujeme se k hodině a pak se zas vrátíme na 30 minut, které se teď už budeme snažit pomalu uběhnout celé.

To chození, indiánský běh a běh můžeme občas proložit plaváním, inliny, kolem, koloběžkou, prostě co nás zaujme. Jsem si jistej, že já to zvládnu. Jdeš do toho se mnou?" Když se rozhodne vaše hlava, tak tělu nezbude než se přidat, prostě tak to je: hlava velí a tělo cedí – pot. S ním se však spalují i tuky a vy budete týden od týdne štíhlejší a štíhlejší, až budete takoví, jací chcete být.

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Zdravý životní styl

všechny články Zdravý životní styl

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Dýchání při běhu. Proč je lepší a účinnější dýchání (nadechování) nosem : Nevím co dělám špatně, ale při nadechování nosem se nedokážu dostatečně nadýchnout, vede to k…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků