logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Jak na sport v karanténě s výzvami a aplikacemi Nike. Ronaldo vás vyhecuje na sklapovačky

Jak na sport v karanténě s výzvami a aplikacemi Nike. Ronaldo vás vyhecuje na sklapovačky

Optimismus a odvaha jsou vlastnosti, které vždy definovaly svět sportu, a pro Nike je obrovskou inspirací sledovat sportovce, kteří jsou stále schopni pokračovat ve svých aktivitách i navzdory těm nejtěžším překážkám, které dnešní doba přináší. Abychom tuto obrovskou snahu podpořili, přinášíme zdarma speciální tréninková videa a workouty (včetně těch zaměřených na práci s vlastní vahou), které byly doposud k dispozici pouze na americkém trhu v rámci aplikace Nike Training Club Premium.

Běžecké a tréninkové aplikace, Youtube livestreamy a podcasty

Nike chce podpořit všechny sportovce napříč světem, a tak přináší dokonalý digitální ekosystém workoutových videí, koučingu a rad, jak se správně stravovat skrze propojení aplikací Nike app, Nike Running Club, Nike Training Club, sociálních sítí, webu nike.com a série podcastů TRAINED nebo youtube streamů https://www.youtube.com/nike.

V aplikaci NTC (Nike Training Club) je k dispozici více než 180 workoutů od 15 do 60 minut. Jde především o práci s vlastní vahou, jógu, speciální cvičení zaměřená na různé skupiny svalů (ruce, břišní svaly a další) a nebo také cvičení s vybavením pro všechny úrovně od začátečníků po zkušené sportovce. Aplikace vám připraví tréninkový plán na míru.

Na sociálních sítích, webu a v Nike App je už v tuto chvíli možné najít tipy na to, jak pracovat se svým mindsetem, jak správně provádět cviky, dobře se stravovat a spát a jak nechat tělo odpočinout, aby bylo připravené na další tréninky.

Ronaldo vás vyhecuje na sklapovačky

Ronaldo

Sport znamená také soutěživost! Potřeba překonávat své vlastní limity a přátelsky soutěžit s ostatními byla světu sportu vždy vlastní a to se nemění ani v dobách pandemie. Když světoví sportovci nemohou na hřiště a soutěžit před zraky tisíců fanoušků, rozhodli se společně s Nike uspořádat The Living Room Cup. Jde o sérií tréninkových videí, díky kterým si můžete vyzkoušet, zda překonáte v jednotlivých výzvách výsledky světových sportovců.

První challenge si vzal na starosti Cristiano Ronaldo, který na svém Instagramu zveřejnil první video, a jeho fanoušci mají týden na to, aby jeho výsledek 142 sklapovaček za 45 sekund překonali (o to se už se stihla postarat atletka Caster Semenyaová se 176 sklapovačkami za stejný čas). Na konci challenge předá štafetu zase dalšímu sportovci. Abyste měli větší šanci překonat světové jedničky, Nike Traning Club vám nabídne v daném týdnu vždy ideální tréninkovou sadu, která vám pomůže k tomu nejlepšímu výsledku. Výzvy se můžete zúčastnit jednoduše zveřejněním videa na svém Instagramu s hashtagy #playinside a #thelivingroomcup.

Odkaz na první video

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 577/475×
Jak na sport v karanténě s výzvami a aplikacemi Nike. Ronaldo vás vyhecuje na sklapovačky Jak na sport v karanténě s výzvami a aplikacemi Nike. Ronaldo vás vyhecuje na sklapovačky

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Zdravý životní styl

všechny články Zdravý životní styl

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Dobrý den, sháním knihu Běžecká čítanka Miloše Škorpila, můžete mi prosím někdo poradit, kde ji…»
  • Only one? : To je dobré jako povídka od Oty Pavla. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků