logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běž a neřeš, hlavně ale nehřeš

Běž a neřeš, hlavně ale nehřeš

Soustřeďte se na to, co máte před sebou – jenom tak si uchováte naději, že po vás něco zůstane.

Nó!, abych tak řekl, tak pokud se mám v tuto chvíli soustředit na to, co mám před sebou, tak to nevidím vůbec, ale vůbec růžově. Nejspíš to bude tím, že je 23 hodin, mám za sebou poměrně náročný den a už vůbec nevím, co mě čeká zítra. Ale na druhou stranu – čeho se bát. Zítra bude stejně, co má být a na mně bude to buď přijmout či nepřijmout. Navíc vizi toho, co bych chtěl, už mám před sebou nalajnovánu hezkou řádku let a vím, že není kam spěchat. Spíše naopak. Tedy, že je dobré se někdy zastavit, rozhlédnout se a určit další směr. Je to lepší, než „mít" jistotu a frčet o 106 dopředu a pak zjistit, že jste měli uhnout doprava, zatím co jste běželi rovně.

Takže dnes večer jsem si udělal takovou krátkou pauzu, protože kdybych si ji neudělal, tak by se mi mohlo snadno stát, že bych sešel z cesty, spadl někam do jámy (jak mamut) a skončil v půli rozdělané práce. A i když raději moc neplánuji, tak rád vždy dokončím, co začnu, aby po mně něco zůstalo.

Co z toho plyne? Že nemá cenu hodnotit den před tím, než skončí a jiné jen podle toho, jak se nám jeví v daném okamžiku, vždyť co my víme, co tomu okamžiku předcházelo?

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Dýchání při běhu. Proč je lepší a účinnější dýchání (nadechování) nosem : Nevím co dělám špatně, ale při nadechování nosem se nedokážu dostatečně nadýchnout, vede to k…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků