logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běž a neřeš, hlavně ale nehřeš

Běž a neřeš, hlavně ale nehřeš

Soustřeďte se na to, co máte před sebou – jenom tak si uchováte naději, že po vás něco zůstane.

Nó!, abych tak řekl, tak pokud se mám v tuto chvíli soustředit na to, co mám před sebou, tak to nevidím vůbec, ale vůbec růžově. Nejspíš to bude tím, že je 23 hodin, mám za sebou poměrně náročný den a už vůbec nevím, co mě čeká zítra. Ale na druhou stranu – čeho se bát. Zítra bude stejně, co má být a na mně bude to buď přijmout či nepřijmout. Navíc vizi toho, co bych chtěl, už mám před sebou nalajnovánu hezkou řádku let a vím, že není kam spěchat. Spíše naopak. Tedy, že je dobré se někdy zastavit, rozhlédnout se a určit další směr. Je to lepší, než „mít" jistotu a frčet o 106 dopředu a pak zjistit, že jste měli uhnout doprava, zatím co jste běželi rovně.

Takže dnes večer jsem si udělal takovou krátkou pauzu, protože kdybych si ji neudělal, tak by se mi mohlo snadno stát, že bych sešel z cesty, spadl někam do jámy (jak mamut) a skončil v půli rozdělané práce. A i když raději moc neplánuji, tak rád vždy dokončím, co začnu, aby po mně něco zůstalo.

Co z toho plyne? Že nemá cenu hodnotit den před tím, než skončí a jiné jen podle toho, jak se nám jeví v daném okamžiku, vždyť co my víme, co tomu okamžiku předcházelo?

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Dobrý den, sháním knihu Běžecká čítanka Miloše Škorpila, můžete mi prosím někdo poradit, kde ji…»
  • Only one? : To je dobré jako povídka od Oty Pavla. »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků