logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běž a neřeš, hlavně ale nehřeš

Běž a neřeš, hlavně ale nehřeš

Soustřeďte se na to, co máte před sebou – jenom tak si uchováte naději, že po vás něco zůstane.

Nó!, abych tak řekl, tak pokud se mám v tuto chvíli soustředit na to, co mám před sebou, tak to nevidím vůbec, ale vůbec růžově. Nejspíš to bude tím, že je 23 hodin, mám za sebou poměrně náročný den a už vůbec nevím, co mě čeká zítra. Ale na druhou stranu – čeho se bát. Zítra bude stejně, co má být a na mně bude to buď přijmout či nepřijmout. Navíc vizi toho, co bych chtěl, už mám před sebou nalajnovánu hezkou řádku let a vím, že není kam spěchat. Spíše naopak. Tedy, že je dobré se někdy zastavit, rozhlédnout se a určit další směr. Je to lepší, než „mít" jistotu a frčet o 106 dopředu a pak zjistit, že jste měli uhnout doprava, zatím co jste běželi rovně.

Takže dnes večer jsem si udělal takovou krátkou pauzu, protože kdybych si ji neudělal, tak by se mi mohlo snadno stát, že bych sešel z cesty, spadl někam do jámy (jak mamut) a skončil v půli rozdělané práce. A i když raději moc neplánuji, tak rád vždy dokončím, co začnu, aby po mně něco zůstalo.

Co z toho plyne? Že nemá cenu hodnotit den před tím, než skončí a jiné jen podle toho, jak se nám jeví v daném okamžiku, vždyť co my víme, co tomu okamžiku předcházelo?

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (4 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků