logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecká sezóna začne už v červnu!

Běžecká sezóna začne už v červnu!

Neseme radostné zprávy z lesa. Od minulého týdne je oficiálně možné organizovat hromadné sportovní akce, včetně těch běžeckých. Z toho máme samozřejmě velkou radost! Jak konkrétně se to projeví v termínovce závodů Běhej lesy?

Kdo se bojí, nesmí do lesa! Nechtěli jsme jen nečině sedět a čekat v brlohu na povolení závodů. Stojíme za vznikem iniciativy Za zdravé Česko a po úspěšném jednání s členy krizového štábu může sezona Běhej lesy odstartovat už v červnu.

Vrátili jsme proto dva závody na jejich původní termíny, ve kterých se měly běžet, kdyby nám koronavirová krize neházela klacky pod nohy. Sezónu odstartujeme nejtrailovějším závodem seriálu již 6. června na Vysočině a pak se spolu uvidíme o 3 týdny později 27. června v kouzelném Slavkovském lese.

Proč to děláme? Protože nám to umožňuje aktuální uvolnění restrikcí spojené s pandemií koronaviru. A taky protože chuť sportovat a závodit cítíme především z vás! Právě vy jste naší hnací silou, právě pro vás chceme uspořádat závody co nejdříve. Navíc se přece říká, že ve zdravém těle zdravý duch. A není lepší příležitost k posílení zdraví a imunity než pohyb na čerstvém vzduchu.

Stejně jako ty se už nemůžeme dočkat. Závody samozřejmě proběhnou v trochu jiném režimu, než jsme všichni zvyklí, aby vše odpovídalo hygienickým předpisům. Jedno je ale jisté: užiješ si je úplně stejně, ne-li více. Jednou z výhod aktuálních opatření je, že díky startu ve vlnách budeš mít na trati větší komfort, naplno si tak budeš moci vychutnat okolní přírodu a čerstvý vzduch.

Délky tras zůstávají beze změny, počítáme i s pořádáním dětských závodů. Uvědomujeme si, že staronový termín může být pro některé z vás komplikací, proto samozřejmě stále platí, že pokud ti termín nesedí, můžeš registraci zdarma převést na jiný závod či jiného běžce.

Na přípravě konkrétní podoby a průběhu závodů za letošních podmínek intenzivně pracujeme a brzy ti ji představíme. Nadále situaci bedlivě sledujeme a o všem důležitém tě budeme informovat. Teď hlavně ale začni rychle trénovat, Vysočina už je za bukem! Více se dočmucháš na www.behejlesy.cz.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 552/455×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Dýchání při běhu. Proč je lepší a účinnější dýchání (nadechování) nosem : Nevím co dělám špatně, ale při nadechování nosem se nedokážu dostatečně nadýchnout, vede to k…»
  • Jak natrénovat na maraton za 100 dní : Michale, mohu mluvit z vlastní zkušenosti, dva roky jsem se připravoval Do formy s M&F a k tomu…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků