logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

BĚHÁM PRO DĚTI 2020

BĚHÁM PRO DĚTI 2020

6. ročník akce BĚHÁM PRO DĚTI startuje 1. června a trvá celý měsíc! Zúčastnit se může kdokoliv, kdekoli v celé České republice.

Registrovat sebe a své blízké můžete jednoduše ve 4 různých kategoriích, které si vyberete na základě svých fyzických i finančních možností. Ke každé registraci nabízíme za zvýhodněnou cenu také funkční trička Nike nebo bavlněná trička „Běhám pro děti“, která nabízíme i v dětských velikostech. Vyrazte do ulic a parků v našich tričkách, pochlubte se dobrým skutkem a DEJTE DĚTEM ŠANCI najít pro ně co nejvíce nových podporovatelů!

Zapojte se s námi do celorepublikové akce na podporu dětí a mladých dospělých z dětských domovů v celé České republice.

Podpořte 6. ročník akce „Běhám pro děti“. Udělejte dobrý skutek a zároveň něco pro sebe.

Pojďte běžet, závodit a hlavně pomáhat!

Každý účastník dostane elektronický certifikát, děti medaile a na vítěze čekají odměny.

Navíc se všichni mohou zapojit do slosování tomboly o hodnotné ceny!

Více informací najdete na www.behamprodeti.cz, nebo na FB

Akci BĚHÁM PRO DĚTI pořádá nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s., která již 10. rokem poskytuje komplexní pomoc konkrétním dětem a mladým lidem z dětských domovů na území celé České republiky. Zaměřujeme se zejména na podporu dospívajících dětí na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova.

Pro děti vyhledáváme podporovatele, kteří jim spoří peníze pro vstup do samostatného života (DDŠ je garantem účelného využití), podporujeme děti při studiu, plníme jim opodstatněná přání spojená se studiem, smysluplným trávením volného času nebo nápravou zdravotního hendikepu, který nehradí zdravotní pojišťovna.

Mladým dospělým poskytujeme startovací balíčky se základním vybavením domácnosti, pomáháme jim s hledáním ubytování a povolání po opuštění dětského domova. Nově také nabízíme ubytování ve startovacím bytě.

Spolupracujeme s 41 dětskými domovy v celé ČR. S vedením dětských domovů konzultujeme zařazení jednotlivých dětí do našich projektů, pro které je vaše podpora v dané oblasti potřebná. Starší děti a mladí dospělí mohou a podporu požádat sami.

S podporovanými studenty jsme v úzkém kontaktu a mohou se na nás kdykoliv s čímkoliv obrátit.

Financování naší organizace je založeno na podpoře fyzických osob a firemních dárců. Nečerpáme státní dotace ani peníze z ESF. Na naši činnost si částečně vyděláváme samofinancováním, zejména prodejem reklamních předmětů a pořádáním akcí jejichž prostřednictvím se o nás rovněž mají lidé možnost dozvědět.

Více o naší organizaci naleznete na: www.dejmedetemsanci.cz .

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 879/742×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků