logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

BĚHÁM PRO DĚTI 2020

BĚHÁM PRO DĚTI 2020

6. ročník akce BĚHÁM PRO DĚTI startuje 1. června a trvá celý měsíc! Zúčastnit se může kdokoliv, kdekoli v celé České republice.

Registrovat sebe a své blízké můžete jednoduše ve 4 různých kategoriích, které si vyberete na základě svých fyzických i finančních možností. Ke každé registraci nabízíme za zvýhodněnou cenu také funkční trička Nike nebo bavlněná trička „Běhám pro děti“, která nabízíme i v dětských velikostech. Vyrazte do ulic a parků v našich tričkách, pochlubte se dobrým skutkem a DEJTE DĚTEM ŠANCI najít pro ně co nejvíce nových podporovatelů!

Zapojte se s námi do celorepublikové akce na podporu dětí a mladých dospělých z dětských domovů v celé České republice.

Podpořte 6. ročník akce „Běhám pro děti“. Udělejte dobrý skutek a zároveň něco pro sebe.

Pojďte běžet, závodit a hlavně pomáhat!

Každý účastník dostane elektronický certifikát, děti medaile a na vítěze čekají odměny.

Navíc se všichni mohou zapojit do slosování tomboly o hodnotné ceny!

Více informací najdete na www.behamprodeti.cz, nebo na FB

Akci BĚHÁM PRO DĚTI pořádá nezisková organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s., která již 10. rokem poskytuje komplexní pomoc konkrétním dětem a mladým lidem z dětských domovů na území celé České republiky. Zaměřujeme se zejména na podporu dospívajících dětí na jejich cestě k samostatnosti. Usnadňujeme jim úspěšné začlenění do společnosti po opuštění dětského domova.

Pro děti vyhledáváme podporovatele, kteří jim spoří peníze pro vstup do samostatného života (DDŠ je garantem účelného využití), podporujeme děti při studiu, plníme jim opodstatněná přání spojená se studiem, smysluplným trávením volného času nebo nápravou zdravotního hendikepu, který nehradí zdravotní pojišťovna.

Mladým dospělým poskytujeme startovací balíčky se základním vybavením domácnosti, pomáháme jim s hledáním ubytování a povolání po opuštění dětského domova. Nově také nabízíme ubytování ve startovacím bytě.

Spolupracujeme s 41 dětskými domovy v celé ČR. S vedením dětských domovů konzultujeme zařazení jednotlivých dětí do našich projektů, pro které je vaše podpora v dané oblasti potřebná. Starší děti a mladí dospělí mohou a podporu požádat sami.

S podporovanými studenty jsme v úzkém kontaktu a mohou se na nás kdykoliv s čímkoliv obrátit.

Financování naší organizace je založeno na podpoře fyzických osob a firemních dárců. Nečerpáme státní dotace ani peníze z ESF. Na naši činnost si částečně vyděláváme samofinancováním, zejména prodejem reklamních předmětů a pořádáním akcí jejichž prostřednictvím se o nás rovněž mají lidé možnost dozvědět.

Více o naší organizaci naleznete na: www.dejmedetemsanci.cz .

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 678/554×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (2 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Život kolem nás

všechny články Život kolem nás

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků