logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Mimořádná šance, vyprázdnila se Lednice, naplň ji s Běhej lesy!

Mimořádná šance, vyprázdnila se Lednice, naplň ji s Běhej lesy!

Je to tak, jeden z nejoblíbenějších závodů seriálu Běhej lesy otevřel znovu brány registrací. Závod Běhej lesy Lednice bývá běžně plný k prasknutí zejména díky atraktivní poloze v rozsáhlém Lednicko-Valtickém areálu a pohádkově krásné krajině jižní Moravy se zámky, zámečky, kolonádami a rybníky. Tentokrát se však po změně termínu pár desítek míst uvolnilo.

Máte tak jedinečnou příležitost postavit se na start přímo v zámeckém parku, vyběhnout s výhledem na jediný minaret v České republice, minout Lednické rybníky, Chrám tří grácií či Dianin chrám. Kromě krásných scenérií nabízí okolí Lednice především bohatý doprovodný program. Na každém rohu najdete vinný sklep, vinárnu či vyhlídku ve vinohradu.

Pokud nejste zrovna milovníci trailu, Lednicko-Valtický areál vám nabídne trasu jako pro vás stvořenou. Skoro žádné kopečky, hezky po rovince. O kořeny a kamení tam zavadíte také jen zřídka, takže se při běhu budou moci vaše oči věnovat krásám okolí trati.

Zní to všechno hodně lákavě, ale netroufáte si běžet ani 13 ani 22 kilometrů? Letos mají Běhej lesy velkou novinku právě pro doprovod a nesoutěživé běžce. Vyrazit můžete po svých sami, s rodinou i s kočárkem na trasu dlouhou 4 km, která vás na nejkrásnější místa trati dovede. Navíc celé startovné půjde na dobrou věc! Více o VoltaRUNu najdete na www.behejlesy.cz.

Tak co, naplníte s námi Lednici?

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 458/370×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků