logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Mimořádná šance, vyprázdnila se Lednice, naplň ji s Běhej lesy!

Mimořádná šance, vyprázdnila se Lednice, naplň ji s Běhej lesy!

Je to tak, jeden z nejoblíbenějších závodů seriálu Běhej lesy otevřel znovu brány registrací. Závod Běhej lesy Lednice bývá běžně plný k prasknutí zejména díky atraktivní poloze v rozsáhlém Lednicko-Valtickém areálu a pohádkově krásné krajině jižní Moravy se zámky, zámečky, kolonádami a rybníky. Tentokrát se však po změně termínu pár desítek míst uvolnilo.

Máte tak jedinečnou příležitost postavit se na start přímo v zámeckém parku, vyběhnout s výhledem na jediný minaret v České republice, minout Lednické rybníky, Chrám tří grácií či Dianin chrám. Kromě krásných scenérií nabízí okolí Lednice především bohatý doprovodný program. Na každém rohu najdete vinný sklep, vinárnu či vyhlídku ve vinohradu.

Pokud nejste zrovna milovníci trailu, Lednicko-Valtický areál vám nabídne trasu jako pro vás stvořenou. Skoro žádné kopečky, hezky po rovince. O kořeny a kamení tam zavadíte také jen zřídka, takže se při běhu budou moci vaše oči věnovat krásám okolí trati.

Zní to všechno hodně lákavě, ale netroufáte si běžet ani 13 ani 22 kilometrů? Letos mají Běhej lesy velkou novinku právě pro doprovod a nesoutěživé běžce. Vyrazit můžete po svých sami, s rodinou i s kočárkem na trasu dlouhou 4 km, která vás na nejkrásnější místa trati dovede. Navíc celé startovné půjde na dobrou věc! Více o VoltaRUNu najdete na www.behejlesy.cz.

Tak co, naplníte s námi Lednici?

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 656/560×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků