logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

2 500 běžců! Česko čeká největší závod pro veřejnost po koronavirové pauze

2 500 běžců! Česko čeká největší závod pro veřejnost po koronavirové pauze

Unikátní zážitek z běhu památkou UNESCO je velkým lákadlem pro účastníky seriálu Běhej lesy. I proto se na běh Lednicko-Valtickým areálem přihlásilo téměř dva a půl tisíce běžců. Znamená to, že se tuto sobotu nejen v České republice, ale v celé střední Evropě bude konat největší akce pro sportovní veřejnost po koronavirové pauze.

Pořadatelé se budou držet všech hygienických opatřeních od Ministerstva zdravotnictví ČR, rozdělí prostor startu a cíle, závodníky na trať budou posílat po striktně oddělených vlnách a dezinfekce nebude chybět na žádném z klíčových míst zázemí závodu. Přísná hygienická opatření budou rovněž na občerstvovacích stanicích.

Závod, který startuje v 9 hodin v zámeckém parku Lednice na jihu Moravy, je druhou akcí Běhej lesy po koronavirové pauze. Ta první se uskutečnila před dvěma týdny na Vysočině, tam ale organizátoři napočítali „jen" něco málo přes 1 600 závodníků.

Na tratě 13 a 22 kilometrů, do dětských závodů i do trasy pro pěší na 5 km zvané VoltaRUN (vhodné i pro kočárky a handicapované) se dá stále hlásit, a to i na místě v den závodu tuto sobotu 20. června. Více informací o seriálu najdete na www.behejlesy.cz.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 605/512×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků