logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

2 500 běžců! Česko čeká největší závod pro veřejnost po koronavirové pauze

2 500 běžců! Česko čeká největší závod pro veřejnost po koronavirové pauze

Unikátní zážitek z běhu památkou UNESCO je velkým lákadlem pro účastníky seriálu Běhej lesy. I proto se na běh Lednicko-Valtickým areálem přihlásilo téměř dva a půl tisíce běžců. Znamená to, že se tuto sobotu nejen v České republice, ale v celé střední Evropě bude konat největší akce pro sportovní veřejnost po koronavirové pauze.

Pořadatelé se budou držet všech hygienických opatřeních od Ministerstva zdravotnictví ČR, rozdělí prostor startu a cíle, závodníky na trať budou posílat po striktně oddělených vlnách a dezinfekce nebude chybět na žádném z klíčových míst zázemí závodu. Přísná hygienická opatření budou rovněž na občerstvovacích stanicích.

Závod, který startuje v 9 hodin v zámeckém parku Lednice na jihu Moravy, je druhou akcí Běhej lesy po koronavirové pauze. Ta první se uskutečnila před dvěma týdny na Vysočině, tam ale organizátoři napočítali „jen" něco málo přes 1 600 závodníků.

Na tratě 13 a 22 kilometrů, do dětských závodů i do trasy pro pěší na 5 km zvané VoltaRUN (vhodné i pro kočárky a handicapované) se dá stále hlásit, a to i na místě v den závodu tuto sobotu 20. června. Více informací o seriálu najdete na www.behejlesy.cz.

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 459/374×

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Z Buštěhradu na Sněžku… po svých… : Prostě a tak ... Řečeno bylo dost a mohlo by být dalšími... Jen to zkusit... Vždyť rozklusávaní a…»
  • Čtyřicet důvodů, proč milovat běh : Krásně napsáno, běh je nejlepší antidepresivum, děkuji za motivační články, rady a sdílené…»
  • Správný střih a správná podpora. Nová kolekce podprsenek NIKE PRO BRA : Já osobně si myslím, že stačí i levnější podprsenka, ale hlavně funkční. Jinak já ji kupovala tady…»
  • Tréninkový plán na zhubnutí nejen pro výkonnostní běžce a běžkyně : Ahoj, narazil jsem nedávno na tento trénink. Zatím mám za sebou 2 běhy a líbí se mi to. Jenom mi…»
  • Běžecká čítanka Miloše Škorpila : Adélo, bohužel Běžecká čítanka je už několik let beznadějně vyprodaná a její nové vydání se…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků