logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Oáza klidu v lázeňském trojúhelníku. Jak vypadal Běhej lesy Slavkovský les?

Oáza klidu v lázeňském trojúhelníku. Jak vypadal Běhej lesy Slavkovský les?

Minulý týden závodníci okusili upršenou jižní Moravu, o týden později seriál Běhej lesy odstartoval už se sluníčkem na druhé straně republiky v krásné přírodě Slavkovského lesa. Bezmála tisícovka běžců se vydala do lesů kolem Kladské.

Letošní situace zamíchala (nejen) s našimi závody jako s kartami, a tak se poprvé stalo, že se dva závody seriálu konaly hned týden po sobě. Minulý týden v Lednici dobíhali závodníci zablácení a promočení až na kost. Tato sobota byla dokonalý kontrast. Sluníčko a tropické teploty zaskočily mnohé účastníky, kteří na Slavkovském lese znají tradiční deštivé počasí.

Krátkou trasu na 11 km nejrychleji zdolal mladý Andrej Fiala v čase 0:42:03 a z žen již podruhé za sebou zvítězila Barbora Názlerová v čase 0:46:51. “Bylo to vyrovnané, s Hankou (Jakubíčkovou) jsme se praly o vedení do poslední zatáčky, ale nakonec jsem ji udolala,” popsala v cíli Názlerová svou cestu za vítězstvím. Na dlouhé trase, která se letos prodloužila na 24 km, zvítězil Martin Frelich s pěkným výsledkem 1:33: 28 a mezi ženami si utrhla první místo Marcela Rambová s časem 1:50:56.

Poprvé se vyprodala kapacita VoltaRUNu, z jehož startovného jde celá částka na pomoc Nadace Nova pro pohybově handikepované děti. Honzíkovi jistě udělalo radost, že na trať vyrazilo přesně 100 běžců.

Na další závod se vydáme do Brdských vrchů 18. července. Těšíme se na všechny závodníky na viděnou na Běhej lesy Brdy.

Přihlásit se můžete na www.behejlesy.cz .

bezeckaskola. cz foto
  • přečteno: 769/647×

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Běžecká škola, jak ji znáte, se stěhuje do archivu : Gratuluji k takovému výkonu a do dalších let držím palce. Ať se daří a vaše články učiní šťastný…»
  • Když je třeba – ZASTAV, když je třeba – BĚŽ DÁL : Miloši díky za další rady. Moc mě to pomáhá při mém běhání. »
  • Křížem krážem Karlovarským krajem : Jenom si dovolím takové drobné doplnění: vložené video „O běhání pro zdraví i pro…»
  • Běh mi zachránil život : Po x letech jsem opět narazila na tento příběh. Příběh, který změnil i mě život jakožto těžkému…»
  • Kurz – Instruktor kondičního běhu : Dobrý den, budete pořádat kurzy teď na podzim 2020. Nebo můžete doporučit kde je to možné? Zajímá…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků