logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Sportovní odpoledne na Komorním dvoře

Sportovní odpoledne na Komorním dvoře

Byli jsme trošku nervózní. Přijde někdo, nepřijde? Přeci jenom termín na začátku prázdnin, obzvláště když se k tomu přidají dva sváteční dny, vycházející na pondělí a úterý? Navíc je to novinka, o níž ještě lidé nemají představu, co to vlastně může být, ale snad alespoň někoho zvědavost přitáhne.

Ve 14.00 hodin se nad Komorním dvorem začaly stahovat černé mraky, nikde nikdo. Vypadalo to, že se strhne pěkná bouřka a ta odradí i ty, co by možná přišli. Po půlhodince se fronta stočila na jih a lidé začali přijíždět. Sláva, nebudeme muset tancovat Zumbu, fitboxovat, běhat a jezdit jen sami. Taky nepřijde vniveč několikadenní práce Daniely Foórgové, která připravila překrásný program pro děti.

obrázek

Nechtělo se mi vůbec věřit, že se něco podobného dá zvládnout prakticky za 3 dny. Fakt smekám a doporučuji přijít i s dětmi na 2. sportovní den na Komorním dvoře, který proběhne 18. září.

obrázekobrázekobrázekobrázek

V 15.00 jsme odstartovali první trojici Fit trojboje (spinning – Concept 2 – 1330 m okolo Komorní hůrky). Symbolicky to byly děti, které první usedly na spinningová kola – daly 5 minut, pak přesedlaly na Concept 2, odjely si 200 m a nakonec oběhly Komorní hůrku. A vzaly to velmi prestižně, čímž prakticky určily další ráz, protože my dospělí jsme si původně mysleli, že si to jen tak nějak absolvujeme. Houbelec :). Každý jel, co to šlo, tedy hlavně ve chvíli, kdy sedl na Concept 2, protože spinning většina brala jen jako jakési rozehřátí.

obrázekobrázek

Nejlépe to dokumentovala první trojice, kdy Petr Slezák se snažil jet tak vehementně, že dvakrát spadl ze sedačky, čehož využil Milan Kůtek alias ing, Kralik, obzvláště když vycítil příležitost porazit v přímém souboji Miriam.

obrázek

Že je to žena mu vůbec nevadilo, skalp je skalp. Ale nebyl všem vteřinám konec :).

obrázekobrázekobrázekobrázekobrázek

Mezi tím, co probíhaly souboje jednotlivých trojic ve Fit trojboji, zaplavily parkoviště před hotelem Komorní hůrka Fit boxerky, které, protože nevydržel jen přihlížet, nakonec ještě doplnil

obrázek

Jirka Černý, majitel a duše Trinity clubu. Pak si daly dámy chvilku pauzu, aby nám poté zatančily Zumbu. Bylo opravdu na co se dívat. Obé jsem viděl takto napřímo poprvé a musím říci, že si určitě v zimě do Trinity clubu vyrazím se trošku povyrazit. Ono občas si kopnout do pytle, nebo se zavrtět v bocích vůbec neuškodí. Když nic jiného, tak to bude pro holky ve fitku určitě zpestření programu :).

To už se ale v trojboji schylovalo k finále, nastoupila totiž silná trojka Zdeněk Dančo, David Macháček, kterému Danča, když seděl na vesláku, hrozila, že nedostane guláš, když nevyhraje, a já. Zdeněk tahal, jako kdyby na tom jezdil léta, vůbec nebylo znát, že na tom sedí poprvé, David s vidinou, že bude bez večeře, se také snažil jet plnej ceres. Holt mladý, nezkušený netušili, že čím usilovněji veslují, tím budou mít těžší nohy při běhu. Vybíhal jsem asi s 5 vt. ztrátou na Davida a 10 vt. na Zdeňka. Po 500 m už jsem si je vodil. Nejdřív jsem si říkal, že by to mohlo stačit už jen doběhnout, ale pak jsem si vzpomněl na Kralika a snažil se držet tempo dál. A vyplatilo se. Dostal 2 vteřinky :). Nesl to statečně, i když pořád něco říkal o podujatosti časoměřičů a podobné nesmysly, prostě ing. Králik, vždyť víte, jak si dokáže spojovat nespojitelné ve svých pravidelných sobotních příspěvcích na BSMS. To má za ty inspektory, které na školu pořád posílá :). No ale jak ho znám, tak do září natrénuje a bude tvrdým soupeřem.

Zdeněk, který taky nelenil, nakonec o 2 vt. porazil Miriam a Jirka Černý, který předvedl nejlepší jízdu na Conceptu 2, pak porazil o 2 vt. Petra Slezáka. No bylo to docela tvrdý.

Po skončení trojboje byla ještě předváděčka na T – bow.

obrázek

Na tom jsme se pak předvedli i se Zdeňkem.

obrázek

A pak došlo k dekorování vítězů, losování tomboly. Když jsem pak na všechny ty lidičky koukal, přišlo mi, že byli všichni moc spokojený a o to šlo: užít si krásné odpoledne.

obrázek

Jo a ještě nesmím zapomenout na jednu podstatnou věc. Na výborné jídlo, připravované na grilu, výborné Hradní a skvělou obsluhu, kterou zajišťoval personál Komorní hůrky. Suma sumárum i to počasí nás podpořilo, protože sluníčko bylo za mraky,

obrázekobrázekobrázekobrázek

jen občas na nás kouklo, co to tam dole provádíme za bejkárny a když vidělo, že potíme krev, tak se zase poslušně schovalo, aby nám to ulehčilo.

obrázek

Tak pokud to máte do Chebu na dojezd, tak neváhejte přijet 18. září,

obrázek

bude zase veselo a soutěživě!

Miloš Škorpil foto
Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře Sportovní odpoledne na Komorním dvoře

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

DančaM | 7. 7. 2010 11.59 hod. | 193.245.34.xx
Silnější na duchu :-) tedy doufám :-)

DančaM | 7. 7. 2010 8.53 hod. | 193.245.34.xx
Guláš nakonec Dvaid dostal ( málem měl infarkt ), ale nechtěl se zahanbit :-) tak mi ho bylo líto :-)
V září určitě dorazíme zase a zase o něco silnejší :-D

fotoMiloš Škorpil: Tak tomu nevěřím, že bys dokázala při svých aktivitách přibrat :)

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Petře, znamená to, že máš v jednom tréninku střídat 7x po dvou minutách 2 minuty vycházkové s 2…»
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Ahoj, Potřebuji a to zdůrazňuji, zničit, staré návyky. Vážím 150 kg a po přečtení článků jsem…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků