logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

H.E.A.T. Program a Fitness expo 2010

H.E.A.T. Program a Fitness expo 2010

O tom, že podzim a zima budou zřejmě krušné, že bude spousta dní, kdy se nám nejen nebude chtít ven, ale ani přes nejlepší oblečení si ven prostě netroufneme, nás už začalo počasí pomalu přesvědčovat nyní. Pestrou paletu činností, které se dají dělat pod střechou, které vám přinesou stejné nebo podobné uspokojení jako běh, si můžete prohlédnout a vyzkoušet od 14. do 17. října na výstavišti v Praze Holešovicích. Velmi širokou nabídku si na tyto dny pro vás přichystal i H.E.A.T. Program. Jedním z lákadel pro vás by mohla být …

Moje první veřejná lekce jako instruktora H.E.A.T. Programu

Na Fitness expo se sjedou presentéři H.E.A.T. Programu z celé Evropy, Master instruktor pro střední Evropu a také moje maličkost. Připravím si lekci, kde propojím běžeckou přípravu s tréninkem H.E.A.T. Programu a pokud si chcete užít skutečně něco extra, tak byste u toho měli být.

14. – 17. 10. 2010 na výstavišti v Praze – Holešovicích bude program více než zajímavý a H.E.A.T. Program jde ostatním příkladem – nejlepší instruktoři, skvělá show, originální lekce a mnoho dalšího. Pro ty z vás, kteří jste o H.E.A.T. Programu pouze slyšeli, ale zatím jste nenašli čas či odvahu ho vyzkoušet, je toto ideální příležitost. Třeba právě moje lekce, která bude v sobotu 16.10. od 12:45. Na stánku bude připraveno 70 mechanických strojů Maxerrunner!

Jako uživatel i jako instruktor H.E.A.T. Programu jsem začátečník a hledající, takže budu usilovně celé září hledat, jak se efektivně dá zkombinovat chůze s během. Výsledek mého hledání budete moci na vlastní kůži zažít, když přijdete v sobotu do Holešovic. Slibuji, že se pobavíte, zapotíte a budete na to dlouho vzpomínat. Věřím, že vás tímto vystoupením nadchnu pro H.E.A.T Program stejně, jako on nadchl mě. Chcete-li si zarezervovat své místo na tomto mém premiérovém vystoupení, tak neváhejte a udělejte to. REZERVACE

Ale to není jediné lákadlo H.E.A.T Programu – lekce Advance, lekce s odborníkem na pohyb či na doplňky stravy a v neposlední řadě se můžete připojit k těm, kdož vytvoří rekord v počtu nachozených kroků za 60 min! Stačí si vybrat a bezplatně si rezervovat místo na www.heatprogram.cz. Zde také najdete další informace.

Ostatní program Fitness expo 2010

 • velkolepá show 20 let časopisu Světa kulturistiky + pódiová soutěž
 • absolutní mistryně Světa v Bikini Fitness – Noemi Olah! nejmohutnější kulturista Evropy – Radek Lonc! 57 cm přes biceps...!!!
 • autogramiády a vystoupení těch nejlepších v české i slovenské kulturistice
 • autogramiáda olympioniků Lukáše Bauera, Ondřeje Banka nebo Kryštofa Krýzla...
 • módní vystoupení značek MadMax, GASP a Better Bodies
 • cvičební lekce od profesionálních trenérů fitness centra WORLD CLASS™
 • souboj bicepsů od Muscle & Fitness
 • zápasy v bahně a v kleci bojovníků...
 • vystoupení předních současných kulturistů ze světa i z domova
 • vystoupení bodyfitnessek a bodyfitnessáků ...
 • vystoupení jednoho z nejlepších českých kulturistů Petra Březny
 • vystoupení několika tanečních skupin

Více na www.fitnessexpo.cz

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Crosstraining

všechny články Crosstraining

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Petře, znamená to, že máš v jednom tréninku střídat 7x po dvou minutách 2 minuty vycházkové s 2…»
 • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Ahoj, Potřebuji a to zdůrazňuji, zničit, staré návyky. Vážím 150 kg a po přečtení článků jsem…»
 • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
 • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»
 • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků