logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

MARATONSKÝ BĚH JE VYSMÁTÁ DROGA

MARATONSKÝ BĚH JE VYSMÁTÁ DROGA

Vážená redakce,

obracím se na Vás se svým vnitřním problémem. Nevím totiž, co se děje s mým synem. Je mu třicet a jsem přesvědčená, že posledních pár měsíců bere drogy.

Dříve si sem tam stěžoval na stres v práci, na nedostatek času, na občasnou únavu.

To vše pominulo. Od července je jak vyměněný. Stále se usmívá, nic neřeší, neexistuje pro něj žádný problém. Takto se přeci zodpovědný dospělý člověk nechová….

Myslím, že mu to svinstvo zahýbalo i s žaludkem. Už si od nás nevezme ani pořádné, kvalitní jídlo. Pořád se to točí okolo těstovin a rýže. Vždyť dříve to vepřový s knedlíkem tolik miloval….

Před dvěma týdny mi volal z Drážďan. Byl asi na nějaké party, kde se stýkají narkomani. Byl nadšený. Říkal, že lítá štěstím. Že je to nejhezčí pocit, co zažil. Že ačkoliv to byla jeho první velká akce, nepřepálil začátek, držel stále stejné tempo, a tudíž neměl žádnou krizi. Řídil se prý radami zkušeného kamaráda – asi se dostal i do nějakého gangu. Nejhorší na tom všem je, že do toho i pravidelně pil. Jediný, co prý podcenil, bylo to, že měl malé boty. Je to blázen. Sama jsem mu je kupovala a měl je přesně na nohu. Malé rozhodně nebyly. Také ztratil pojem o čase. Tvrdil, že čas pro něj není důležitý, ale že měl druhé kolo rychlejší než to prvé. Vážně mu vůbec nerozumím.

obrázek

Vím, že bych se mu neměla dívat do jeho věcí, ale po tomto hovoru jsem musela.

A našla jsem důkazy. V krabici pod postelí měl schované takové na dotek zvláštní „pytlíky“. Bylo na nich napsáno Power Bar Gel C2 Max Carb Mix. Také jsem našla krabičku s prášky, kde bylo doslova napsáno: TABLETY s obsahem minerálních látek. Už nemám pochyb.

Dva dny po tomto telefonátu se u nás stavoval. Vůbec nemohl chodit a ještě se tomu smál. Schody scházel pouze s použitím zábradlí. Dokonce mu modrají i nehty na nohou.

obrázek

Mám o něj vážně strach. Prosím o radu, jak se mám v tomto případě zachovat.

Mockrát děkuji
S nadějí Davidova maminka

David Dufek foto
  • přečteno: 28060/27139×, 14 komentářů
MARATONSKÝ BĚH JE VYSMÁTÁ DROGA MARATONSKÝ BĚH JE VYSMÁTÁ DROGA

Hodnoť článek

5 z 5 hvězd líbí se mi (1 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

Dav | 10. 11. 2010 9.26 hod. | 94.113.49.xx
:-))

JAna | 10. 11. 2010 8.59 hod. | 90.177.197.xx
Tak ja bezela jen pulmaraton v Italii Pratola Peligna asi pred dvema mesici v pracovni pauze Poprve tolik km(me max do te doby bylo 10), pujcene boty, pujcene trencle, tilko na spani Ubehla jsem to cele Puchyre mela mezi kazdym prstem u nohy a tri dny jsem chodila jak kdyz mi nekdo narezal, ale smala jsem se a jak Mam pro to dukaz Foto :) Tak gratuluju je to sranda Nekdy prijedte do ADru Beha se tam kazdy rok prvni sobotu listopadovou ADRKROS 9,7km tezkeho terenu Vecer se koupe v jezirku ten kdo se vsadil a byl predbehnut :) Ahoj Jana

ll | 10. 11. 2010 8.27 hod. | 89.176.84.xxx
Utíram slzu , tohle se fakt povedlo :)

1 . 2 

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Můj závod – jak se mi běželo

všechny články Můj závod – jak se mi běželo

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

  • Tréninkové deníky – můžete si vložit vlastní plány : https://www.seznam.cz/ www.seznam.cz seznam.cz »
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Petře, znamená to, že máš v jednom tréninku střídat 7x po dvou minutách 2 minuty vycházkové s 2…»
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Ahoj, Potřebuji a to zdůrazňuji, zničit, staré návyky. Vážím 150 kg a po přečtení článků jsem…»
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Ještě jsem zapomněla mám157 cm vážím 56,5 kg »
  • Tipy jak spálit pět set kalorii : Já tedy nevím je mi 70 let a denně spálím 450 až520 kalorií. Neběhám. Běžný režim 2x denně s…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků