logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Lama jsem a lama zůstanu

Lama jsem a lama zůstanu

Odpověď na komentář, i když ne tak docela, protože jsem napsal již včera večer, Martinovi, který mě vyzval abych vrátil lamí titul. Koukal jsem, ze se v poslední době (na BŠMŠ) řada lidí/běžců se dobrovolně přihlásila do kategorie běžecké lamy, tak bych chtěl ukázat také její další členění, aby si každý mohl vybrat:)... Miloš vycházejíc ze znalosti postižených svěřenců nás charakterizoval takto: Běžec – hobík (hobík mající sportovní cíle) – lama

Cituji Miloše:"To je takový mišmaš běžce – srdcaře a běžce hobíka, protože si chce svůj běh užívat, ale taky je v něm sportovní duch, a tak má radost z toho, že se v běhu zlepšuje. Chce si to však dělat po svém. V podstatě je to ten, co ve všem působí zmatky, jako je tomu u každého, kdo je jednoduše nezařaditelný, a ještě když si k tomu přidá, že je lama :).“

Upřímně těch zmatků je nějak víc a asi nějak neúmyslně k nim přidávám další. Abych to tak parafrázoval -- Miloš a Mammut jsou daleko a různé problémy blízko a tak si s tím lamo nějak poraď:). A jak se usilovně snažím se s věcmi/problémy popasovat, tak o to víc dělám různé blbosti:).

Například v pondělí a větší část úterý jsem byl služebně mimo Prahu a už jsem byl natěšeny, jak hned po návratu začnu pilně plnit běžecky plán, vyběhnu s čelovkou... jenže inverze jak sviňa :-( a tak jsem zase zůstal ve fitku a snažil jsem se běžet jako blázen. Ať tedy trénuju aspoň drobet rychlost:). Asi jsem něco infekčního snědl, neboť se o mě pokouší celkem silné střevní potíže... Zkusili jste běhat někdy s běhavkou:)? Tedy už v to úterý mi to výrazně zrychlovalo krok:) , což teprve dneska ve středu.. Po ránu jsem měl sice naplánované dvě fáze, ale když jsem vstal tak jsem usoudil, že bude náročné se bez ztráty kytičky přesunout do práce, že ani taková lama jako já, by neměla dráždit chřestýše bosou nohou. Včera není dnes, Valdauf není Gott, zkratka, co mi prošlo včera večer by se nemuselo zdařit dnes po ránu:).

V práci, asi ukolébán bezpečím a relativní dostupností WC, jsem usoudil, že nejsem žádný ořezávátko a že večer musím jít běhat aspoň do fitka. No byl jsem ve finále jako koroptvička:), nejdřív jsem odbíhal po 1km, pak po 2km a nakonec jsem i zbytek do 14 nějak zvládl, ale ta rychlost v závěru byla impozantní.:)

Jeden maník, co tam cvičil delší dobu mě rychle odhalil a zhodnotil to slovy:"No viděl jsem už hodně různejch"případů“, ale ty jseš úplný pako:)." Jako tradičně měl pravdu. Ovšem, nějak cítím, léčivou sílu běhu :), takže pokud to jen půjde tak ty dvě fáze zkusím zítra dát. My lamy nějak v skrytu duše věříme, že se ta překonaná protivenství :) ve finále sečtou a zúročí a až se Brdská a Mammut zeptají, co jsem pro to dělal, budu moci s klidným svědomím říci."Fakt moc, co to šlo. Dokonce tolik, že jsem se málem z toho po…“

Jak se na svět dívá a co od života očekává lama

12 Honzade foto
  • přečteno: 13650/13174×, 1 komentář

Hodnoť článek

nehodnoceno, buďte první

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

iron llama | 23. 3. 2013 9.36 hod. | 88.100.249.xxx
jsi lama?ja jsem lama?tak kdo je vlastne lama?kurva kde jsou ty lamy:D

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Ultramaraton

všechny články Ultramaraton

Anketa – hlasuj i ty!

V jaké značce běžeckých bot vběhnete do běžecké sezóny 2017

Běžecká sezóna sice nikdy nekončí a tak vlastně ani nikdy nezačíná, prostě běháme furt. Přesto začátek března se bere jako její pravý začátek. Zajímalo by nás, jaká značka je vaše současná srdcovka a tak jí dáte přednost před ostatními značkami na trhu.

adidas82
Asics114
Brooks16
Inov-850
Icebug5
Hoka One20
Mizuno49
Newton3
NB21
Nike49
Salming326
Salomon38
Scott2
Vibram Fivefingers6
Vivobarefoot5
Zoot5
Jiné, zde neuvedené značce44
Běhám bos, bot netřeba13
ON6

kde se diskutuje

  • Nováček, ne však nezkušený : O jakou akci jde prosím? :) Dle povědomé tváře na fotce a data hádám, že pilsentrail – radec…»
  • Bolest kloubů. Jak jí předcházet, co s tím, když už omezuje náš pohyb? : Ahoj, na bolest kloubů je nejlepší koňská mast... doporučuji :-) používám ji často :-) »
  • Vápník – proč nám chybí a co to s námi dělá : tablety vapniku nebrat, sumivky uz vubec, ze dobre chutnaji ha ha,umele sladidla,zvyraznovace…»
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Katko držím palce a těším se na zprávy, jak to jde. »
  • Roční běžecký tréninkový plán Miloše Škorpila pro všechny, kteří se po letech opět rozhodli hýbat : Dobrý den, pane Škorpile, moc děkuji za tréninkový plán, pokusím se ho bezezbytku dodržet:-). Pak…»

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků