logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Františkolázeňská 21 hodinovka

Z historie Františkolázeňské 24hodinovky. Druhá Františkolázeňská 21 hodinovka – rekordní a vřelá

Pomáhej během
Z historie Františkolázeňské 24hodinovky. Druhá Františkolázeňská 21 hodinovka – rekordní a vřelá

Věřil jsem, že letos najde cestu do Františkových lázní na 21 hodinovku – Kilometry pro Paraple – více lidí – NAŠLO. Věřil jsem, že se vybere na konto Centra Paraple více než vloni – VYBRALO. Věřil jsem, že letošní ročník bude mít vyšší sportovní úroveň – MĚL. Věřil jsem, že to bude oslava lidskosti a vzájemnosti – BYLA. Přesto vše, v co jsem věřil, bylo překonáno natolik, že jsem rád, že o tom"jen" píšu a nemusím mluvit, protože i teď se mi koulejí po tvářích slzy štěstí jak hrachy a mám sevřené hrdlo.

Tento článek vyšel na Běžecké škole 18.11.2010

Miloš Škorpil, 7. 10. 2017, 35316×

Ohlasy těch, co to uběhli – Štefan Krč – 21 hodím pro Paraple.

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – Štefan Krč – 21 hodím pro Paraple.

Všechno podstatné už napsal Miloš Škorpil, nebo se objevilo v komentářích k jeho článku Františkolázeňská 21. Já chci jenom vyjádřit svůj obdiv a poděkování všem organizátorům této krásné akce. Bylo to moc fajn. Taky se zmíním o některých, pro mne úžasných, výkonech. Obvykle se tomu vyhýbám, protože nemůžu napsat o všech a moje"hodnocení" je samozřejmě subjektivní. Ale teď se o třech zmíním:

Štefan Krč, 26. 11. 2010, 9880×

Ohlasy těch, co to uběhli – Dana Naušová  – Mám se tu jak na zámku, ať to trvá věčně

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – Dana Naušová – Mám se tu jak na zámku, ať to trvá věčně

Neumím psát, ale musím se z toho trošičku vypsat, protože jinak se to bude v mé hlavě honit stále dokolečka. Ne, že by mi to nějak zvlášť vadilo, to néééé, ale chtěla bych své pocity sdělit někomu, do to cejtí stejně jako já a bude určitě vědět, o čem je řeč. A pak se zase na chvíli vrátím na zem, přestanu se vznášet v oblacích, i když vám musím říct, že to bylo jedním slovem nádhernééééééééé. Skoro se mi chce říci: Mám se tu jak na zámku, ať to trvá věčně :).

Danča Dana, 25. 11. 2010, 11494×

Ohlasy těch, co to uběhli – Lucka Urbanová – Maraton po jedné noze aneb léčivá jednadvacetihodinovka

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – Lucka Urbanová – Maraton po jedné noze aneb léčivá jednadvacetihodinovka

Když se parta obdobně naladěných lidí spojí pro dobrou věc, je to vždycky silný. A taková byla i Františkolázeňská jednadvacetihodinovka (FL 21).

Lucka Urbanová, 24. 11. 2010, 11411×

Ohlasy těch, co to uběhli – Michal Vítů –Vivat, ultras aneb jak jsem (na)šel první stovku

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – Michal Vítů –Vivat, ultras aneb jak jsem (na)šel první stovku

Den bývá často až příliš krátký na to, aby se nám podařilo docílit svých přání až snů. Bude-li pak Františkolázeňská jednadvacetihodinovka k rozmařilému běhomilovi milosrdnější?

Michal "Vydra" Vítů, 23. 11. 2010, 11618×

Ohlasy těch, co to uběhli – David Dufek –  Viva la Carita

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – David Dufek – Viva la Carita

Po jednadvacetihodinovce jsem se bavil s Milošem a říkal mu, že bych štěstím nejraději někomu něco proved, třeba rozbil okno.:-) Nato mi bylo doporučeno, abych to dané štěstí ztvárnil do podoby článku, že tím prý prospěji lidem více.

David Dufek, 22. 11. 2010, 11147×

Ohlasy těch, co to uběhli  – Nikie´ s – Nejlepší nakonec

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – Nikie´ s – Nejlepší nakonec

Protože už je to dobře dva týdny, co jsem nestíhala zaznamenávat události, které významně ovlivňují můj život pracovní, osobní i sportovní, došlo mi včera při rozhovoru s 12, že jsem zase aspirantem na rekord v délce zápisu, který se po několika desítkách řádků stane nesnesitelně dlouhým, nudným a nečitelným. Ale protože jsem za posledních 24 hodin měla taky čas docela hodně přemýšlet, došlo mi, že ty zážitky už trochu vyčpěly a hlavně, že se mi do jejich sepisování nechce. Možná tedy zůstanou zapomenuty.

Nikie´ s, 22. 11. 2010, 10274×

Ohlasy těch, co to uběhli – 12 – Jak jsem si hrábnul, aneb moje první 70

Pomáhej během
Ohlasy těch, co to uběhli – 12 – Jak jsem si hrábnul, aneb moje první 70

O Františkolázeňské (FL) 21 bylo a ještě bude napsáno hodně článků – plným právem si zaslouží pozornost, jednak kvůli myšlence samotné, jednak kvůli pomoci organizátorů a zapojení všech a nakonec i kvůli skvělé atmosféře.

12 Honzade, 19. 11. 2010, 10969×

21 hodinovka – zprávy s hora

Pomáhej během
21 hodinovka – zprávy s hora

Poslali jsme dotaz nahoru, jak to bude vypadat s počasím v průběhu 21 hodinovky. Zda se máme připravit na to, že budeme plavat nebo jak?

Miloš Škorpil, 16. 11. 2010, 12002×

21 hodinovka – poslední zpráva před odstartováním

Pomáhej během
21 hodinovka – poslední zpráva před odstartováním

Protože nám jde o to, aby ti, co si přijedou užít běh, poznat trošku Františkovy Lázně a poznat nové přátele, což zaplatí :) podporou Centra Paraple, připravili jsme pro vás ještě pár překvapení.

Zdeněk Dančo, 15. 11. 2010, 10178×

Františkolázeňská 21 hodinovka – pomoc, jež nezná hranic

Pomáhej během
Františkolázeňská 21 hodinovka – pomoc, jež nezná hranic

Běhy bez hranic pomáhají bořit hranice a tak se může stát, že jednou pomáhají členové Farní charity Cheb získávat peníze pro Centrum Paraple a podruhé zas ti, co podporují Centrum Paraple , pomáhají získat peníze pro Farní charitu Cheb. Jsem moc rád, že toto se děje právě v Chebu, respektive ve Františkových Lázních, konkrétně prostřednictvím dvou mimořádných akcí – Poutního maratonu a Františkolázeňské 20ti (v loňském roce) či 21 hodinovky (letos 16. – 17. listopadu).

Miloš Škorpil, 14. 11. 2010, 11952×

Kde se to nepočítá – na Františkolázeňské 21 hodinovce

Pomáhej během
Kde se to nepočítá – na Františkolázeňské 21 hodinovce

Každý z nás máme nějaké místo, kde je "ledasco" dovolené, kde se mohou překračovat různá omezení, hranice nebo zákazy. Jako dítě jsem měl tohle místo v altánu u své babičky, kde jsem se učil kouřit a překračoval i jiné hranice. V současnosti, u nás doma, je toto místo nad kuchyňským dřezem. Tam se to prostě nepočítá. Tedy tam se nepočítá, když sníte něco pozdě večer, nebo něco, co už byste neměli:).

12 Honzade, 3. 11. 2010, 31402×

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků