logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Ohlasy na Silva Nortica Run

Půlmaraton na Silvě Nortice aneb konečně nepřepáleno :-)

Můj závod – jak se mi běželo
Půlmaraton na Silvě Nortice aneb konečně nepřepáleno :-)

Pátek 3. června – Blížíme se k Českým Budějovicům, z Prahy se auta táhnou jako šneci, je jasné, že přednášku s běžeckými tématy nemáme šanci stihnout. V autě je veselo – řídí Karolína, vedle ní Petra, já s Jitkou vzadu. Trochu mi tu chybí David... Na tyhle závody jsme měli jet spolu. Já vlastně původně ani jet nechtěla. Za týden poběžím v Jirkově. Nakonec jsem se přihlásila na půlmaraton. Dav nakonec musel kvůli zraněné achilovce start ultramaratonu odřeknout.

Gábina Dav, 13. 6. 2011, 12606×

Čas bilancování

Běžecký trénink
Čas bilancování

Mamut udolán a je čas bilancovat. Tenhle článek je míněn jako určitá zpětná vazba pro Miloše Škorpila, který k tomuto závodu přilákal nejen mě. Ale rovněž i jako představa pro ty, kteří by to chtěli zkusit a neví, zda na to mají. Otvírám tedy své tréninkové záznamy a začínám bilancovat.

Jiří Ugorný, 11. 6. 2011, 17517×

Cesta do běžeckého nebe vedla rájem aneb Silva Nortica – Mammut ultramaraton

Můj závod – jak se mi běželo
Cesta do běžeckého nebe vedla rájem aneb Silva Nortica – Mammut ultramaraton

Přiblížil se okamžik startu závodu Silva Nortica – Mammut ultramaraton – 85 km. Na startu se s bázní a pokorou postavím k běžcům, kteří už většinou vědí co je čeká a mají nějakou zkušenost, jak se vypořádat se všemi nástrahami. Já mám jen jistotu, že se jen tak nevzdám a že jsem se v mezích svých možností připravovala poctivě. Tento závod beru jako vrchol své krátké běžecké „kariéry“, jako poslední schod k běžeckému nebi, kde bych ráda stanula.

Ilona Bajerová, 10. 6. 2011, 15952×

Třikrát poprvé aneb kde příroda regeneruje

Můj závod – jak se mi běželo
Třikrát poprvé aneb kde příroda regeneruje

Asi tak před rokem jsem někde zaslechla něco o nějaké Silvě. Nebo jsem možná někde něco četla. A hlavně – nabyla jsem dojmu, že je to nějaký děsně drsný ultra někde na severu. Rozuměj na severu Čech. Možná jsem i viděla nějaký obrázek. Něco jako zelená tráva, les, stín a spousta zpocených běžců (rozuměj chlapů).

Nikie´ s, 10. 6. 2011, 13284×

Challenge pokračuje…

Ženy v běhu
Challenge pokračuje…

Naše Challenge (PIM WCH 2011) skončila, ale další se vynořily. Jednou z posledních bylo zkusit si běh v kopcích a nemohla jsem si vybrat lépe – okolí Nových Hradů a letošní ročník Silva Nortica Run. Kdo se mě ptal, kam se chystám po maratonu, ten zapomněl zavřít pusu, když jsem řekla, že na Mistrovství ČR v Ultramaratonu:-). Aby neumřeli šokem, rychle jsem dodala – zaběhnout si půlmaraton. Inspirovala mne Ilona, která se na Mammuta chystala a taky že ho zaslouženě dostala!

Petronela Lacková, 9. 6. 2011, 15511×

Běh s chobotem

Můj závod – jak se mi běželo
Běh s chobotem

Po dvou letech to zase vyšlo a tak jsem si nenechal ujít onu vzácnou příležitost pokochat se výsledky přeshraniční spolupráce a zavítal do Novohradských hor – zaběhnout si Mammut ultramaraton v rámci Silva Nortica Run. Pět a osmdesát kilometrů pod korunami staletých stromů, po březích rybníků, skrze malebné vesničky za slibovaných 29 °C. Kdo by odolal?

René Kujan, 9. 6. 2011, 14278×

Jak jsem nemohl, ale musel aneb běžecká maturita po novohradsku

Můj závod – jak se mi běželo
Jak jsem nemohl, ale musel aneb běžecká maturita po novohradsku

Tak pojď, ty frajírku, zašpásujeme si spolu. Sám sis o to řekl, máš to mít. Však my ti tady ukážeme, zač je toho Silva Nortica! Z této rozmluvy se zlověstně šumícími kopcovitými hvozdy je zřejmé, že ani novohradský babymaraton promíjet chyby nehodlá. A taky, že ne.

Michal "Vydra" Vítů, 9. 6. 2011, 15665×

Severní les v mlhovinách vzpomínek

Běžecké akce
Severní les v mlhovinách vzpomínek

Silva Nortica Run, to není jen běh krásnou krajinou prostírající se všudy kolem, kam vaše oko pohlédne. Silva Nortica Run, to je i běh vzpomínek, které vám vytanou na mysli, když se na chvíli zasníte a vzpomenete na to, co jste cítili – prožili na tratích Mammut ultramaratonu, CRAFT Gemini Marathonu, INOV-8 Half marathonu.

Miloš Škorpil, 7. 6. 2011, 16684×

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků