logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Příběhy sportujících dvojic

Příběhy těch, co sport dal dohromady i těch, kterým sport pomohl se na společný život dívat z nadhledu.

DO TAKOVÝHO KOPCE??

Život kolem nás
DO TAKOVÝHO KOPCE??

Před několika lety jsme se s manželkou jeli podívat do jednoho maličkého města na prahu Moravského krasu. Chtěli jsme tam koupit byt. Abychom se dostali na sídliště s romantickým názvem Ptačina, museli jsme překonat asi dvě stě metrů mírného stoupání. „Tak tady já teda určitě bydlet nebudu, chodit do takovýho kopce!“, prohlásila manželka.

Tento článek vyšel na Běžecké škole 25.1.2013

Pavel Kosorin, 24. 11. 2017, 13089×

Dokáže běh dostatečně osolit polévku manželského života?

Život kolem nás
Dokáže běh dostatečně osolit polévku manželského života?

Homo sapiens je od přírody předurčený žít v páru. Nikdo nechce být sám. Ale život ve dvou s sebou přináší různá úskalí. Každý člověk je jiný, a aby spolu dva vydrželi, chce to ohromnou míru tolerance, lásky, vzájemného dávání a přijímání. A proto to všichni nedokáží. Rad na to, jak vztah udržet, najdeme na internetu spousty a rozhodně je nebudeme hledat na stránkách, které se primárně věnují běhu.

Zuzka Součková, 19. 1. 2013, 10021×

Jak 6 potkala 9

Život kolem nás
Jak 6 potkala 9

Nevím, jestli to dokážu nějak vtipně krátce shrnout... Na začátku našeho vztahu mi bylo jasně sděleno, že běhání je pro něj za trest a z hloubi své duše ho nemá rád. Postupně mi začal říkat, že kvůli mně by se možná i na to běhání dal – tedy sem tam – rozhodně nic systematického (což ho mimochodem drží dodnes, takže sám zatím nevyběhl).

Eva Pilařová, 18. 1. 2013, 14683×

Běhání je lék, tmel, životní postoj a droga

Život kolem nás
Běhání je lék, tmel, životní postoj a droga

Onehda jsem se přistihla, jak volám na svého manžela „Kámo“. V tu chvíli jsem si uvědomila, že naše manželství dostalo nový rozměr. Rozměr skutečného týmu. Neříkám, že tím zmizelo to ostatní, co k manželství patří. Naopak. Vystavěli jsme na dobré základně nové patro.

Kateřína Piechowicz, 9. 1. 2013, 13131×

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků