logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běhání v Teplicko-adršpašských skalách

Popis tras, které by se vám mohli líbit. A nejen to, ale i skvělé zázemí penzionu Podskalí, to je to, oč v tomto seriálu běží.

Stará vlčárna

Běžecké trasy
Stará vlčárna

Protože už zima začíná o sobě dávat vědět, posílám ještě honem jednu ale opravdu super trasu, než led a sníh tuto cestu uzavře. Je to obtížnost „super těžká“, velké převýšení, schody, terén, ale zase je to zdejší klenot. Běží se starou už zapomenutou cestou, samým srdcem hlubokých skal, kdo to nezná, bez mapy a popisu cestu nenajde, ale stojí zato! V průvodci POINTU je označená dvěma černými body -tedy super těžká, ale kdo to má rád a má „radost z bolesti“, určitě si tuto cestu zamiluje. Takže asi naposled v tomto roce běžme „Starou vlčárnu“.

Hana Havalcová, 17. 12. 2014, 12550×

ÁDR CROSS ŘEŘICHOVÁ 11 km

Běžecké trasy
ÁDR CROSS ŘEŘICHOVÁ 11 km

„Řeřichová" – tato trasa je už pro pokročilé běžce. Zdoláváme prudký výběh, kde si opravdu šáhneš až na strop své maximální tepové frekvence, ale pak je dost času na vzpamatování, protože se už běží lesem s mírně houpavým terénem. Tuto trasu, tedy jen její část, používají zdejší horolezci jako závod „Ádrkros" na uzavření horolezecké sezony a je opravdu úžasná. Dnes jsem ji běžela a listopadové počasí této trase opravdu sluší!

Hana Havalcová, 30. 11. 2014, 12892×

Běhání v Teplicko-adršpašských skalách. Buchberg a pohodová osmička

Běžecké trasy
Běhání v Teplicko-adršpašských skalách. Buchberg a pohodová osmička

Letošní listopad běžcům přeje a tak se pojďme poprvé lehce proběhnout. Trasa Buchberg je krátka, krásná, krosová. Obuju si botičky a od POINTU vybíhám na svou tréninkovou trasu. Nebude mi trvat ani 45 min a jsem zase zpět. Ani moc teple se neoblékám, protože po 1 km mě čeká výživný kopec, tak rozehřát, rozběhnout a hurá na to!

Hana Havalcová, 22. 11. 2014, 12980×

Pojďte si zaběhat v Teplicko-adršpašských skalách!

Běžecké trasy
Pojďte si zaběhat v Teplicko-adršpašských skalách!

Tento někým již objevený, ale pro někoho ještě neprozkoumaný kout naší krásné republiky ve Východních Čechách nabízí turistické cesty skalními městy, cyklotrasy, rozhledny i muzea, hrady a zámky – ale co běh? O tom se nikde zatím nikdo nezmínil a přitom běžeckých stezek je tady spousta! Ráda bych vám tento kout představila z pohledu běžce. Nezáleží na tom, zda jste běžec rekreační, adrenalinový, či vytrénovaný závodník, každý si tu najde tu svou tréninkovou jednotku. Průvodcem a pomocníkem vašich běžeckých cest se stane Běžecký point.

Hana Havalcová, 18. 11. 2014, 8621×

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků