logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Women´s Challenge

Menstruační cyklus běžci řešit nemusí, jak ale ovlivňuje běh ženy?

Ženy v běhu
Menstruační cyklus běžci řešit nemusí, jak ale ovlivňuje běh ženy?

O tom, že je rozdíl mezi mužem a ženou, nikdo nepochybuje. O tom, že ženy trénují jinak než muži, co je k tomu vede, a co by si měli vzít jeden od druhého, tak o tom je tento článek.

Dana a Miloš, 10. 6. 2016, 6 komentářů

Johnson & Johnson Women´s Challenge 2015

Women´s Challenge 2013

Women´s Challenge 2012

Women´s Challenge 2012

Women´s Challenge 2012

Do letošního ročníku Women´s Challenge se přihlásilo na 1300 adeptek. Bylo třeba vybrat 12. To se nám moc nepovedlo, neboť jsme jich nakonec vybrali 13. Pro někoho smolné číslo, a ještě v roce spojeném dle Mayů s koncem světa. No teda! Ale protože běh je sport ryze pozitivní a žena tvor naprosto nepředvídatelný, budeme se společně s vámi těšit, že to vše proběhne, jak má. Tedy že všechny adeptky doběhnou do cíle ve zdraví, kráse a s ústy od ucha k uchu, aby tak inspirovaly nejen těch 1300 ostatních, ale i ostatní ženy a dívky, které si něco s běháním začnou.

Jo a abych nezapomněl, přece jenom pro sichr jsme vybrali ještě dvě náhradnice. On člověk nikdy neví, že? Takže níže se můžete seznámit s profily finalistek Women´s Challenge 2012, s jejich osobními příběhy a sledovat, jak jim to bude běhat.

Women´s Challenge 2011

Women´s Challenge 2011 výběr byl učiněn, vítězky vybrány. Výběr byl hodně těžký, všechny přihlášené – jejich profily – slibovaly, že právě ona je ta pravá. Nakonec to vyhrály:

Jejich běžníky budou vycházet vždy v pondělí, středu a pátek ve 12 hodin. Své favoritky můžete povzbudit i tím, že jim napíšete něco pěkného v komentáři. Ať vyhraje nakonec kterákoliv z nich, bude to určitě ta, která do toho vložila nejvíc: nejvíc úsilí, celou svou duši, celé své srdce...

Holky, držíme vám palce!

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Ženy v běhu

všechny články Ženy v běhu

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků