Michal Vítů

24. 7. 2020 | Úvod | Michal Vítů

TRENÉR BĚŽECKÉ ŠKOLY A HLAVNÍ TRENÉR SALMING RUNLAB PRAHA

Michal začal s běháním jako fotbalista. Když jsme se poznali, běhal jako fotbalista, ale již tehdy miloval běh víc, než cokoliv jiného. Běh miluje tak, že kvůli němu i změnil profesi a z novináře se stal běžeckým trenérem. Tři roky jste se s ním mohli potkávat v Running Mallu, také se s ním můžete setkávat na různých běžeckých závodech jako se zástupcem značky Salming. Michal píše do časopisu Run a je to takový běžecký brouk Pytlík (v dobrém slova smyslu), prostě ho zajímá všechno kolem běhu a nebojí se o tom mluvit. S Michalem se nejčastěji setkáte v Salming Praha na Pankráci, kde vede skupinové tréninky, prodává běžecké boty a oblečení, a také testuje ty, kdo chtějí vědět, jak na tom jsou z hlediska techniky běhu. Prostě ty, co si to přejí, olepí množstvím svítících kuliček, postaví je na běžecký pás, který rozeběhne, a vše pak sleduje na speciálním přístroji Run Lab. Mě osobně taky olepil a byl jsem rád, že i Run Lab mi vydal osvědčení, že umím běhat přirozeně. Takže se toho nebojte a běžte s Michalem do toho.

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *