Simona Pancíř Švarcová

24. 7. 2020 | Úvod | Simona Pancířová

SIMONA JE TRENÉRKOU BĚŽECKÉ ŠKOLY BRDY A BĚŽECKÉHO CENTRA SALMING

Když někam přiběhne, je jí hned všude plno a rozhodně ji nepřeslechnete. Pilně se učí vše, co je pro ní nové a co cítí, že ji může posunout v běhu, ale i života běhu. Kdybych měl napsat (ale to nechám raději na ní), co všechno dělá, tak by to byl opravdu velmi dlouhý výčet. Není to ale tak, že kopá mnoho studen a k vodě se nakonec neprokope. Simona dokáže vykopat každou studnu až k prameni, a když se k němu dokope, první, komu dá napít, je Franta, její manžel, protože spoustu věcí dělají spolu a jednoho bez druhého skoro neuvidíte. Takže se od nich dvou můžete naučit, jak žít v harmonii s druhým pohlavím, i když vás občas vytočí :).

Simonu pak určitě znají všichni účastníci Run Tour, kde má na starosti vodiče, a ano, je to ta, jejíž povzbuzování rozhodně nikdy na trati nepřeslechnete.

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *