Sokolský běh republiky – individuální výzva

13. 10. 2020 | Úvod | Články

Nikdo nedokáže předpovídat, co bude 28. října, proto ačkoliv se budeme snažit, aby běhy proběhly v připraveném formátu a mohli jsme si užít běh, tak jak to máme rádi – společně, nechceme nechat nic náhodě a proto přicházíme s Individuální výzvou. Stačí se přihlásit a získat tak balíček se startovním číslem vč. oficiálního trička závodu a pak vyběhnout, kdekoliv chcete.

Dokonce ani vybíhat nemusíte, to už je pouze na vás. My ale budeme rádi, když podpoříte založení naší republiky nejen přihlášením se k Individuální výzvě, ale také pohybem, o tom celý běžecký happening Sokolský běh republiky je.

Přidejte se do facebookové události Individuální výzva Sokolského běhu republiky a 28. října, kdy se budou závody konat, tam vložte fotografii z vašeho běhu ideálně s tričkem závodu či s naší českou vlajkou. Uvítáme i sdílení vašeho výkonu s počtem uběhnutých kilometrů. Ty nejoriginálnější oceníme.

POJĎTE OSLAVIT ZALOŽENÍ NAŠÍ ZEMĚ SPOLEČNĚ POHYBEM!

Obsah startovního balíčku – individuální výzvy

Please follow and like us:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *