logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecká poradna

Průvodce běžeckými zraněními. Běžecká zranění a jak jim předcházet

Běžecká poradna
Průvodce běžeckými zraněními. Běžecká zranění a jak jim předcházet

Které období v běžeckém kalendáři je nejvhodnější k vyléčení zranění? Vím, blbá to otázka. Přesto jsou dvě období v průběhu roku, která se k tomu přímo nabízejí. Je to odpočinkové období, kdy…

Miloš Škorpil, 12. 5. 2018, 3 komentáře

Škorpilova škola běhu – běžecký almanach pro všechny

Běžecká poradna
Škorpilova škola běhu – běžecký almanach pro všechny

Ve Škorpilově škole běhu najdete všechno, co najdete v tomto článku, respektive najdete v ní mnohem víc a mnohem přehledněji. Navíc si téma, které vás zaujme budete moci podtrhnout, založit, či jinak…

Miloš Škorpil, 9. 9. 2017, 5 komentářů

Běžecká poradna Běžecké školy on-line funguje tak, že když si nevíte s něčím rady, postihne váš nějaký zdravotní problém a nenajdete na to odpověď někde na Běžecké škole, můžete přes formulář poradny vložit svůj dotaz a poslat mi ho. Než tak ale učiníte, chci vás poprosit, abyste nejdříve sami opravdu zkusili nalézt odpověď buď v nějakém článku, který byl na dané téma na Běžecké škole vydán, nebo v encyklopedii Běžecké školy. Je to velmi snadné, stačí vložit dané heslo do vyhledávače a kliknout.

Poradna na Běžecké škole už nyní čítá více než 1000 zodpovězených dotazů, skrývajících se v rubrikách: Trénink, Zdraví, Boty a oblečení, Úplný začátek, Hubnutí, Výživa, Ostatní.

Pokud v článcích, encyklopedii či zodpovězených otázkách nenajdete odpověď na svou otázku, pak směle do mě :). Pokud k dotazu připojíte váš e-mail, bude vám automaticky ve chvíli zodpovězení vašeho dotazu zaslána zpráva, že jsem váš dotaz zodpověděl.

Během jednoho týdne zodpovím 10 vašich dotazů. Někdy možná i víc, to bude záležet na náročnosti a délce odpovědi. Nechci slibovat nesplnitelné, protože se nechci dostat znovu do situace, kdy mi denně chodilo i několik desítek dotazů. Uznáte, že není v silách člověka, který musí dělat i něco jiného než sedět u počítače a odpovídat, toto zvládat. Nutně to pak vede k tomu, že i dobře míněný a připravený projekt skončí.

Těším se na vaše dotazy a předem se omlouvám, když některý nebude zodpovězen přímo, v koši rozhodně žádný neskončí. Ty, co nebudou zodpovězeny přímo, budou použity jako náměty k článkům na dané téma.

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků