logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Běžecké akce

22.4.2019 17.00 Běžecký camp Lanterna Velké Karlovice pro začátečníky

Vyslyšeli jsme vaše přání a zveme vás na letošní novinku – běžecký camp pro ty, kteří by chtěli přijet, ale bojí se, že budou zdržovat ty rychlejší a zdatnější běžce. Tento camp tedy bude pro opravdové začátečníky, tj. ty, kteří by běhat chtěli, ale neví, jak začít, nebo ty, kteří už sice začali, ale tu je něco píchá, tu je něco bolí, a nemůžou se pohnout dál. Pojďte to s námi zkusit, uvidíte, že to není zas až tak velká věda! Na campu kromě běžeckých začátků budeme také cvičit a povídat o výživě, a také poznáte nové přátele, tak neváhejte, těšíme se na vás!

Přihlašovat se můžetezde

25.4.2019 17.00 Běžecký camp Lanterna Velké Karlovice

Již pátým rokem bude Běžecká škola hostem ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Běžecké campy s Milošem a Danou se tam konají vždy na jaře a na podzim, a chcete-li si s námi zaběhat, získat nové běžecké kamarády, vyzkoušet si správný běžeckých styl, dozvědět se něco zajímavého z oblasti běžeckého tréninku i výživy, přihlaste se prosím

zde.

3.8.2019 18.00 Letní camp Běžecké školy v Sokolově

Už potřetí budeme mít oblíbený letní běžecký camp v Sokolově. Mnohé to možná překvapí, protože mají Sokolov za hornické město, ale my jsme zde našli pravý běžecký ráj, do nějž chceme přivést i vás.

Soustředění proběhne od 3. do 10. srpna 2019. Bližší podrobnosti jsou v článku zde, přihláška zde a Běžíšek zde

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Můj závod – jak se mi běželo

všechny články Můj závod – jak se mi běželo

Běžecké akce

všechny články Běžecké akce

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků