logotype Běžecká škola Miloše Škorpila

inzerce

Nadělte trénink s Milošem!

Nadělte trénink s Milošem!

Předem se omlouvám, ale dnes budu tak trošku za lehkou holku, neb se budu prodávat. Ale nebojte se, nebude to žádné: chcete mě?, ale spíš: chcete, aby vám někdo hodně blízký, který běhá, běhal tak, aby mu to přinášelo jen radost a potěšení a pokud možno žádná zranění?

Rychlá navigace [zobrazit]

Obsah [skrýt]

 1. Jak probíhá realizace dárku?
 2. Jak probíhá vlastní trénink
  1. Individuální trénink
  2. Tréninkový plán
  3. Konzultace
 3. Zimní běžecké soustředění Běžecké školy v hotelu Francis

Naše nabídka dárkových certifikátů je poměrně často využívána, nicméně hlavně v období před Vánoci chodí hodně dotazů, jestli tuto službu nabízíme, tak abychom nemuseli odpovídat každému zvlášť (i když tak činíme rádi), tak vám to trošku ulehčím a napíšu vám, jak to u nás s dárkovými certifikáty běží.

Je to velmi jednoduché, stačí si jen vybrat z naší nabídky individuálních tréninků či tréninkových plánů, oč máte zájem, co si myslíte, že by vámi obdarovanému udělalo největší radost, či nejvíce prospělo, a to objednat na dana.skorpilova@gmail.com. Dana už vám pak sdělí další instrukce, jak máte pokračovat (bude po vás chtít jméno a příjmení obdarovaného, fotografii obdarovaného (není podmínkou a už vůbec není podmínkou, že fotografie musí být běžecká), sdělí vám číslo konta, kam máte zaslat částku za objednaný produkt a potvrdí i částku).

Ve chvíli, kdy od vás bude vědět jméno obdarovaného či obdarované a co si přejete objednat, nechá zpracovat dárkový certifikát. Ve chvíli, kdy přijde z banky potvrzení o zaplacení, pošle vám e-mailem dárkový certifikát, abyste si ho mohli vytisknout a obdarovanému či obdarované pak dát pod stromeček.

Jak probíhá realizace dárku?

Obdarovaný/á se spojí s Danou dana.skorpilova@gmail.com, a domluví termín a místo tréninku. Já pak ve zvolený čas a na zvoleném místě provedu vlastní trénink. V případě tréninkového plánu se obdarovaný/á s Danou domluví, k jakému cíli má být trénink směřován (závod, výkon…)

Jak probíhá vlastní trénink

Trénink ve většině případů vypadá tak, že se pomalu rozeběhneme, běžíme na rozehřátí cca 10 – 15 minut, při tom si povídáme o tom, co obdarovaného zajímá. Při tom bedlivě sleduji běžecký styl klienta a pak jej začnu krok po kroku rozebírat, tedy začnu hodnotit práci nohou, práci rukou, postavení trupu, postavení hlavy.

V další fázi pak klienta, respektive jeho běh, začnu zase skládat dohromady, aby ve chvíli, kdy skládanku dokončím, to byl z jeho strany přirozený běh, nebo se k němu pokud možno co nejvíce blížil.

Součástí lekce, která trvá 90 minut, je i seznámení s běžeckou abecedou, posilováním core, výlet do metodiky tréninku a odpovědi na dotazy, které klient během lekce vznese. Individuální trénink doporučuji i těm, kteří mají nějaké zdravotní problémy s pohybovým aparátem, neboť většinu příčin nejsem schopen analyzovat při konzultaci, jen když vidím klienta běžet, nebo alespoň jít.

Abych vám ušetřil čas hledáním nabídky individuálních tréninků či tréninkových plánů, včetně cen za vybrané produkty, tak tady jsou:

Individuální trénink

 • 1 tréninková jednotka – 3500,- Kč
 • 2 tréninkové jednotky – 6000,- Kč
 • 3 tréninkové jednotky – 7500,- Kč (nejvíce se osvědčuje tato varianta)
 • 5 tréninkových jednotek – 10000,- Kč

Tréninková jednotka u klienta – 4000,- Kč (v případě, že trénink proběhne mimo Prahu nebo Cheb + cestovní výlohy)

Tréninkový plán

 • čtvrtletní 5000,- Kč
 • půlroční 7000,- Kč

V případě objednání tréninkového plánu doporučuji jednu individuální tréninkovou jednotku s klientem, která stojí v tomto případě/kombinaci 2000,- Kč

Konzultace

Při konzultaci se neběhá, jen povídá, doba konzultace je 60 minut, stojí 2000,- Kč a můžeme během ní probrat vše, co vás okolo běhání zajímá, trápí, s čím potřebujete pomoci...

Zimní běžecké soustředění Běžecké školy v hotelu Francis

Ještě pár posledních míst zbývá k naplnění celkové kapacity zimního běžeckého soustředění Běžecké školy ve Františkových Lázních v hotelu Francis, i na ně vám můžeme vystavit, po jeho zaplacení dárkový certifikát pro toho, kdo potřebuje nejen nastartovat do nové běžecké sezóny, ale o němž víte, že není schopný se na dovolené jen rekreovat, ale potřebuje se i hýbat. Zároveň však potřebuje i regeneraci ve formě lázeňské péče a možnosti načerpání informací o tom, jak běhat a žít zdravě.

Miloš Škorpil foto

Hodnoť článek

3 z 5 hvězd dobré (12 hodnocení)

Bookmark and Share

Vložit komentář Vložit komentář

prohledávání Běžeckých článků


inzerce

Běžecký trénink

všechny články Běžecký trénink

Anketa – hlasuj i ty!

kde se diskutuje

 • Běžecká obuv vhodná pro začínající běžce a běžkyně : Ahoj, u bot se často uvádí "drop " , že to je rozdíl podrážky pata špička vím, ale jaký…»
 • Jak je to tedy s tím hladem, aneb Intermittent Fasting. Osmý tip Běžecké školy pro váš lepší běh : Dobry vecer, dnes jedu druhy den 16/8, ale mam problem snist 3x velke porce. Nehladovim. Dnes jsem…»
 • Přetrénovanost je jako zranění. Léčba vyžaduje trpělivost : Dobrý den, asi se budu ptát blbě, ale co znamená "nohy jako z tvarohu"? Slyším to poprvé…»
 • Dýchání při běhu. Proč je lepší a účinnější dýchání (nadechování) nosem : S dýchaním nosom mám pozitívne skúsenosti.Dokonca intervalový tréning v zime sa lepšie znáša. »
 • Škorpilova škola běhu – radí, jak se dostat z lehu : Skvělá kniha – rozběhala mne. Než jsem si jí přečetl, vůbec jsem netušil, že začnu běhat... »

inzerce

běžecká škola

Běžecká škola ve firmách eshop Běžecké školy Dámský běžecký klub

rubriky běžeckých článků

autoři běžeckých článků